.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

niedziela, 26 stycznia 2014

When she was just a girl she expected the world


Anastasia „Ana” Benoit.
17 l. | 10.07. | Córka Afrodyty
Grupowa domku.


Historia:
Jej ojcem jest znany pisarz francuskiego pochodzenia, który od zawsze był niepoprawnym romantykiem. Specjalizował się w powieściach romantycznych, a kiedy ujrzał piękną Afrodytę od razu wpadł po uszy, nie widząc świata poza nią. Jednak namiętny weekend nie mógł trwać wiecznie. Kobieta przepadła bez śladu. Po raz ostatni zobaczył ją, kiedy oddawała mu ich córeczkę, która była naprawdę śliczna.
Wychowywał dziewczynkę, starając się jej zapewnić jak najlepszy byt. Nigdy jej niczego nie brakowało. Naprawdę. Jednak czuła się inna. 
"She runaway in her sleep and dreamed of paradise"
Zawsze była piękniejsza od reszty koleżanek, czego jej zazdrościły i czasami też za to nękały. Jednakże starała się to wszystko przetrwać.
O swoim prawdziwym pochodzeniu dowiedziała się w wieku piętnastu lat. Tego samego dnia ojciec zawiózł ją do obozu, w którym po raz pierwszy poczuła się pewnie. Każdy był inny, tak jak ona. Uznawała to miejsce za swój prawdziwy dom. Nigdy nie pomyślała o tym, aby je opuścić.Wygląd:
Dziewczyna z wyglądu odziedziczyła po matce wszystko. Delikatne różowe usta, głębokie, błękitne oczy czy też drobny, zgrabny nos. Miała 165 centymetrów wzrostu i idealną figurę o mlecznej cerze. Kusiła samym wyglądem.

 


Charakter:
Po ojcu odziedziczyła swoją wrażliwość i artystyczną duszę. Zaś wytrwałość i pragnienie miłości po matce. Stara się być miła dla wszystkich swoich kuzynów, jednakże, tak jak każdy, ma swoje granice. Często bywa uparta, lecz to jest właśnie jej urok. Jeszcze nie zjawił się nikt, kto byłby w stanie ją zmienić.
"And so lying underneath those stormy skies
She'd say, "I know the sun must set to rise"


Ciekawostki:
 ~ swoim śpiewem potrafi zahipnotyzować drugą osobę, a także sprawić, że się w niej zakocha,
~ urodziła się jako brunetka,
~ mimo swojej urody, nigdy nie miała chłopaka,
~ potrafi grać na pianinie,
~ czasami zatraca się w hazardzie,
~ lubi szczypać ludzi w biodro.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz