.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

sobota, 30 września 2017

What a chorus line of corpses we've collected


Abrienne Deadman
ave atque vale
19 lat ———— Córka Eris i syna Hekate ———— brat bliźniak jedyną ostoją 

Trzepot kruczych skrzydeł był jedynym dźwiękiem, jaki chciała usłyszeć i jakim chciała się stać. Milisekundą decyzji. Krótkim uderzaniem piór o powietrze, znikającym z głośniejszymi melodiami. Scaleniem się z mrokiem, jednocześnie pozostając odrębną jednostką z własnym płaszczem czerni i tajemnic. Liczbą jeden, od której wszystko się zaczyna. Jeden oddech, jedno spojrzenie, jeden pocałunek, jedno ukłucie, jedno słowo, jeden trup. Nim kruk zdąży wziąć kolejny zamach skrzydłami, dochodzą jeszcze dwa zera, na których się rozpędza, nawet nie śniąc o postawieniu kropki. Nie chcąc. Nikt jeszcze nie zdobył świata, poprzestając na jednej stronicy książki. Nikt nie zadowolił się jednym pocałunkiem. Nikt nie stawał się mordercą po jednym machnięciu nożem. Ale śmierć zawsze będzie tylko jedna. Najwspanialsza, niczym muśnięcie piórem, dotykająca wszystkich wokół niej. Może przez nią, może nie. Martwi ludzie przecież nie mówią, jedynie pokazują historię swoim ciałem, ukształtowaną może przez nią, może nie. Szept zakrywa ziemia, a na nagrobku siada ciekawski kruk. Nie wydając żadnego dźwięku, obserwuje wszystko, chłonąc informacje, zatrzymując wnioski dla siebie. Reaguje. Chyli pokłony, uśmiecha się, macha przyjaźnie skrzydłami, a kiedy czujność opadnie, drapnie szponami i wydłubie oczy. A potem zniknie wraz z wiatrem.

171 cm ———— jasnoniebieskie oczy ze złotymi plamkami ———— Rax 

----------------
czołem, cześć
szukamy wszelakich relacji i powiązań, Brien aż taka groźna nie jest.
Akcja, zawiłość, nutka grozy, im więcej, tym weselej :D

2 komentarze:

  1. [ Przybyłam! Zacznijmy dewastację ;>>>> ]

    Your destiny

    OdpowiedzUsuń
  2. [ Przeczytałam z cztery albo i więcej razy ten opis. Jest normalnie taki ideolo <3 Proponuję wątek, na twoich zasadach, na moich zasadach. Byle taki co zawiera dużo akcji ]

    Danny Williams

    OdpowiedzUsuń