.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

poniedziałek, 9 października 2017

Ray.

Ruby Timor
_ Domek 7 _ Córka Apolla _ 19 lat _ 
_7 czerwca _162 cm_

"Roo"

Czego potrzeba Ci do szczęścia? Bo jej niewiele. Uśmiech na jej twarzy jest czymś tak częstym i naturalnym, że rzadko kiedy widzi się ją bez niego. Zawsze szuka tej dobrej strony medalu, dlatego brat przezywa ją od zawsze 'Promyczkiem'. Przecież świat nie może być szary i bez kolorów - życie jest po to żeby się nim cieszyć. Jej empatia nie zna granic, czasem nawet nie wychodzi jej to na dobre. Aż za bardzo potrafi się wczuć w sytuacje drugiego człowieka. Cierpi razem z cierpiącymi. Jest bardzo podatna na wpływ otoczenia. Uwielbia zawierać nowe znajomości. Myśl, że mogłaby mieć jakichś wrogów ją niepokoi. Stara się docierać do każdego, nawet jeśli to bardzo wymagające i zajmujące wiele czasu. Bywa czasem upierdliwa. Nie  potrafi długo wysiedzieć na jednym miejscu - ciągle się gdzieś kręci.


Przybrana siostra Bellamy'ego. - Kluczem do jej serca ciasteczka czekoladowe. - W Obozie od ponad roku. - Boi się klaunów. - Lubi słuchać komplementów dotyczących jej osoby. - Kiedyś śpiewała w chórze.- Matka od zawsze nazywała ją "Księżniczką" i stroiła ją niczym laleczkę. Do tej pory z przyzwyczajenia ubiera się w różne, rozkloszowane sukienki. - 


_________________________

Ruby wraca i znów wita się ze światem.
Jesteśmy jak najbardziej chętne na wszelkie wątki i powiązania.
Kontakt - ten sam co u Brae (gg: 19359603)
________________________


1 komentarz:

  1. [ Hej #TAKASOBIE mam pytanie, może nawet i dwa. Po pierwsze - skąd wytrzasnełaś zdjęcie dziewczyny z taką oryginalną fryzurą? Skończyłam ostatnio oglądać po raz drugi Wikingów i z wielkim trudem udaje mi się znaleźć coś na wzór ich kunsztownych fryzur. Nie pomogłabyś zatem mi w poszukiwaniach :P Drugie pytanie: może jakiś wątek związany z zajęciami? ]

    Danny Williams

    OdpowiedzUsuń