.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

poniedziałek, 18 sierpnia 2014

18 sierpnia

18 sierpnia. 

Tak długo wyczekiwany przez nią dzień. 

Urodziny najważniejszej osoby w jej życiu oraz ich rocznica. 

Wstała tego dnia z szerokim uśmiechem na twarzy. Wszystko musiało wyjść idealnie. Przebrana w zwykłą obozową koszulkę wybiegła z domku kierując się prosto do kuchni. W pośpiechu zjadła śniadanie i zabrała się do roboty. Wsypała do miski wszystkie potrzebne składniki, aby upiec babeczkę. Na koniec dodała najważniejszy - niebieski barwnik. Niebieskie ciastko na jego urodziny to już tradycja. W czasie wypiekania ciastka zrobiła krem i również zabarwiła go na niebiesko. Gotowy wypiek położyła na niebieskim talerzu, udekorowała kremem, posypała niebieską posypką i wbiła niebieską świeczkę. Idealnie. Wróciła do domku Ateny i wyjęła spod łóżka wcześniej już przygotowany prezent. Niebieska piżama w rybki, niebieska koszula i niebieski krawat w żaglówki. Trochę humoru musi być. Wszystko starannie złożone w niebieskim pudełku i przewiązane niebieską wstążką. Przebrała się w zwiewną niebieską sukienkę i niebieskie balerinki. Do tego kolczyki w kształcie niebieskich rybek. Wszystko tego dnia musi być niebieskie. Uśmiechnęła się do swojego odbicia w lustrze i związała włosy w wysokiego luźnego koka, tak, że kilka niesfornych loków opadało jej na twarz. Wzięła przygotowane ciastko i prezent i wymsknęła się do domku nr.3. Percy powinien za chwilę wrócić z treningu, zaczeka tutaj na niego. Usiadła więc na jego łóżku, czekając na jubilata. 


_____________________________________________________________

No więc... Urodziny Percy'ego :)
Bardzo chętnie będę kontynuowała ten wątek, jeśli Percy chciałby się przyłączyć :D
Annabeth

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz