.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

środa, 7 stycznia 2015

Wstrzymaj oddech, uśmiechnij się i zacznij gadać.


Katie Gardner 

 17 lat | 21 marca | córka Demeter

Katie to zwyczajna półbogini marząca o wytrwaniu do pełnoletności, przebiciu bariery wiekowej. Należy do zwykłych dziewczyn z domku numer cztery, które nie różnią się niczym od reszty obozowiczów.
Wśród najbliższego otoczenia nie znalazła sobie dotychczas żadnych wrogów, chociaż niektórzy uważają, że nienawidzi dzieci Hermesa, ale są w błędzie. Ta dziewczyna nikogo nienawidzi. 
Mówi się, że ma stalowe nerwy, nienawidzi wszelkiego draństwa i świństwa. Ludzie wcale w tej sprawie wiele się nie mylą. Z natury jest wyjątkowo spokojna i do większości osób ma pokojowe nastawienie, a przynajmniej z początku. 
Za całej siły stara się być miła, ale nie zawsze jej to wychodzi. Nieudane próby musi przeboleć w samotności, zaciskając pięści i chowając zły. Zazwyczaj jednak wszyscy zwracają się do niej z szacunkiem. 
Na jej twarzy zazwyczaj gości uśmiech - większy lub mniej widoczny, ale w pełni szczery. 
Chętnie służy pomocą, doradza swoim siostrom, jakie kwiaty najpiękniej będą wyglądać w donicach, a jakie przed domkiem, które kompozycje są najlepsze, oraz w innych sprawach. Dzięki temu jest szanowana w swoim małym, ale przytulnym otoczeniu.
Jej ojciec mieszka na wsi, w sąsiednim stanie i mimo dzielących ich kilometrów, dziewczyna jest z nim wyjątkowo zżyta. Co tydzień pisze do niego listy i przyjeżdża na każde święta, ale niestety, nie może z nim mieszkać, bo obawia się, że ściągnie na tatę jakieś paskudne kłopoty, w związku z jej boskim pochodzeniem.Wychowałam się w lecie. Słonecznym lecie...
Katie jest osobą przeciętnego wzrostu, szczupłej i kobiecej budowy. Jej nogi są długie, a nawet poznaczone bliznami dobrze wyglądają.
Nie ma wygórowanego stroju, zresztą, jak sama twierdzi, w szpilkach nie mogłaby zajmować się tym, co lubi. Sukienki przy jej trybie życia w ciągu jednego dnia byłby tak brudne od ziemi, że nadawałby by się jedynie do śmieci. Jednak to nie znaczy, że na specjalne okazje ich nie założy, chociaż szpilki raczej sobie odpuści nawet na taką sytuację. 
Jej twarz nie różni się wiele od twarzy innych ładnych dziewczyn. Ma okrągły kształt, rysy są spokojne i zrównoważone.
Między zielonymi, symetrycznymi, błyszczącymi oczami ma mały, zgrabny i delikatnie zadarty nos.
Pod nosem widnieją wiecznie uśmiechnięte, kształtne, pełne usta.
Całość okalają gęste, kręcące się kakaowe włosy, które opadające na ramiona sięgają piersi, ale zazwyczaj są w kitce albo warkoczu.


Marzenie? To życie jest marzeniem.  • Jak większość dzieci Demeter, jej obecność sprawia, że rośliny zaczynają wariować.


Jestem chętna na wątki. Możecie pisać pod kp. 
Nie mam gg, ale podam e-mail w razie czegoś: pomyluna2003@gmail.com
Post będzie zapewne jeszcze wiele razy zmieniany.
Twarzy użyczyła: Sarah Blake (nie, nie ta aktorka porno).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz