.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

poniedziałek, 17 lutego 2014

 Isolde Amariena Coleen Noroc
'Ily'


Isolde Amariena Coleen Noroc tak brzmi pełne imię i nazwisko owej dziewczyny. Stosunkowo większość zwraca się do niej po pierwszym członie imienia. Mało kto zna jej pozostałe imiona, jedyną taką osobą jest jej ojciec. Często jest też znana pod ksywą Ily. Nie ma partnera i raczej nie zbiera się na to, by go miała. Pół syrena.
~*~
Urodziła się 6 czerwca i ma już skończone 21lat, a jest pochodzenia irlandzkiego. I chodź przez pół swojego życia mieszkała w Irlandii to nigdy nie przyznała się do swojego prawdziwego pochodzenia, zazwyczaj zbywała ciekawskiego.


Jej matką jest Pantenope. Zwiodła jej ojca, który był francuzem. Pantenope urodziła ją, będąc w Irlandii. Pozostawiła dziecko na brzegu i czekała, aż znajdzie ją rodzina rybacka. Mimo, że syrena nie darzyła córki wielką miłością była przy niej mentalnie. Pomagała jej i nie pozwalała zbliżać się do wody, mimo iż Ily czuła do niej wielki pociąg. Dopiero w wieku dwunastu lat przełamała 'lęk' i weszła do wody. Przez to poznała swoje prawdziwe pochodzenie. Jej matka objawiła jej się w tej samej chwili, ukazała jej podmorski świat. Wyniosła się ze swojego domu wraz z matką, a opuściła ją  po skończeniu szesnastego roku życia. Była wtedy we Francji. Z opowieści matki dowiedziała się, że jej ojciec mieszka w małym miasteczku nad morzem Śródziemnym. Znalazła go na obrzeżach miasteczka. Nie wydawał się skory uwierzyć dziewczynie. Poznał jednak w jej oczach oczy matki. Opowiedziała mu całą swoją historię. Gdzie mieszkała, jak spotkała matkę. Natomiast ojciec zaszczycił ją historią o pięknej syrenie, której wygląd zachwycał i przerażał jednocześnie.  O syrenie, która uwiodła skromnie żyjącego poetę. Dowiedziała się, że po zniknięciu jej matki Christopher, ojciec Ily, szukał i zagłębiał się w mitach oraz legendach o syrenach. Jego kolekcja łusek, odlewów śladów, obrazów, zdjęć i artefaktów przeważała nawet wystawy muzealne. Ily brała to za chorą obsesję czytając wiersze wychwalające piękno morskich istot. Mieszkała u niego przez cztery lata. W między czasie dowiedziała się, że jej ojciec jest półbogiem. Synem Morfeusza. Dziewczyna była w wielkim szoku. Nie sądziła, że ma w sobie cząstkę boga. Dzięki temu nauczyła się iluzji marzeń sennych, odczytywać ludzkie pragnienia, wejść do czyjegoś snu i zmieniać postać na syrenią kiedy tylko sobie tego zażyczy. W swoje 21 urodziny Christopher opowiedział jej o Obozie Herosów. Od samego początku, gdy tylko usłyszała o tym miejscu, zapragnęła tam się znaleźć. Opuściła ojca nim nastał świt, a do obozu trafiła kilkanaście miesięcy później. 

 Jest pewna swojego wyglądu i swych kocich ruchów, które skutecznie odciągają uwagę od jej dziwnego charakteru . Ily nie należy do wysokich osób, mierzy sobie ledwo 167cm, lecz przykuwa uwagę długimi nogami oraz pięknymi, ękitnymi oczami, które mimo swej "martwoty" wciąż pozostały czarujące. Długie, bie włosy sięgają jej niemal pasa. Skośna grzywka opada na jej lewe oko, przysłaniając je w połowie. Posiada dość duży biust, lecz niezbyt się nim przechwala, chociaż lubuje się w gorsetach i braletach


Jako syrena nie różni się całkowicie od innych przedstawicielek. Długi silny ogon w barwie onyksu skrzy się jasnym, metalicznym blaskiem srebra niczym otoczona mgłą w księżycowym blasku. Włosy z białych przechodzą w czerń z niewidocznymi, srebrnymi pasemkami. Skórę ma bladą w dotyku przypominającą jedwab lub statynę

Uwielbia dobą zabawę, wina, tańce, śpiewy i grę. Trzyma się na dystans, mimo że ma dobry kontakt z ludźmi. Zdaję się być nietowarzyska i w pierwszym wrażeniu nieprzyjemna. Ma cięty język i dobrze to wykorzystuje, ale stara się być miła. Dość łatwo ulega emocją. Stara się jednak nad tym panować . Po bliższym poznaniu, Ily, staje się pogodną osobą o poczuciu humoru i ciekawym usposobieniu.

 ♦ gdy ulega złym emocją jej oczy stają się czarne
♦ nie zna żadnego herosa, oprócz ojca
♦ ma klaustrofobię
♦ w zależności od temperatury ogon staję się bardziej srebrzysty
♦ nie umie grać na żadnym instrumencie 
♦ nie farbowała włosów, ma takie od urodzenia
♦ brzydzi się ślimaków
♦ w swoim życiu była tylko kilka razy w lesie
♦ jej marzeniem jest popłynąć nad wybrzeże Australii
♦ po opuszczeniu matki już nigdy jej nie zobaczyła
♦ swoje osiemnaste urodziny spędziła w paryskich klubach
 ♦ po pierwszej przemianie zemdlała
 ♦ ma czwórkę przyszywanych braci w Irlandii
♦ poniekąd włada wodą
♦ z mgły potrafi stworzyć rzeczywista iluzję
♦ wkradając się do czyjegoś snu zmienia go wedle woli
♦ nie włada bronią i nie walczy
♦ przez niektórych nazywana Mistrzynią Ucieczki

___
Zastrzegam sobie prawa do KP i do jakikolwiek zmian.
Chętna na wątki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz