.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

niedziela, 16 lutego 2014

| Shasta | 17lat | córka Posejdona | siostra Percy'ego |
Jej historia nie jest zbyt porywająca. Od małego mieszkała w obozie i była szkolona na wojowniczkę. Jak przystało na córkę Posejdona, wspaniale radzi sobie w wodzie. Jej przyszywanym bratem jest Percy Jackson.
Charakter: Nienawidzi się nudzić, przy bracie raczej nie często jej się to zdarza ale jednak. W wolnym czasie śpiewa
. Zazwyczaj jest uśmiechnięta, lecz też często płacze. Nie pokazuje innym tego czuje, jest bardzo skryta. Jeżeli już płacze to tylko w samotności. Ma niewielu przyjaciół, wiele razy zawiodła się na ludziach więc teraz uważa komu ufa. Jej najlepszą przyjaciółką jest Annabeth Chase, dziewczyna jej brata. Na początku się nie lubiły, wręcz rywalizowały ze sobą, nigdy nie sądziły że mogłyby być najlepszymi przyjaciółkami.Często ma swoje humorki, gdy tylko ma gorszy dzień, potrafi krzyczeć na wszystkich dookoła zupełnie bez powodu. Wiele osób mówi że jest dziwna, być może tak jest, ale zna swoją wartość i nie pozwoli sobą pomiatać. Zawsze stara się wszystkim pomóc, nie pozwoli aby ktoś przy niej płakał, nawet jeżeli płacze jej największy wróg, nie potrafi przejść bez słowa. Boi się miłości, od dawna zakochana jest w swoim najlepszym przyjacielu, lecz ten nie zwraca na nią najmniejszej uwagi. Po mimo swoich problemów stara się żyć normalnie.

 Wygląd: Ma długie, ciemne włosy które zazwyczaj są rozpuszczone i potargane przez wiatr. Ciemne oczy i różowe usta. Długie nogi i szczupła sylwetka to jej jedyne atuty, przynajmniej tak uważa. Dzięki treningom i pływaniu jest bardzo wysportowana. Zazwyczaj nosi czarne rurki i luźnie bluzki. Na rękach ma bardzo dużo bransoletek. Uwielbia różnorakie pierścionki.

Status związku: Wolna, ale jak już pisałam zakochana. Od dawna zakochana w swoim najlepszym przyjacielu.


` I'm missing you so much - can't help it I'm in love
    A day without you is like a year without rain
`
 Ciekawostki:
*uwielbia nocne spacery
*kocha się przytulać
*czekoladoholiczka
*jest bardzo wysportowana
*lubi buty na obcasach
*rzadko spina włosy
*jeździ konno
*czasem jest wredna
*lubi się droczyć

1 komentarz: