.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

środa, 5 marca 2014

Because water makes me free


Because water makes  me free

Zoey Sophie Perry
ur. 16 marca 1998
córka Posejdona
wnuczka Aresa
prawnuczka Ateny
Domek: nr 3


Wygląd: Zoey jest szczupła i mierzy około 168 cm wzrostu. Ma długie blond włosy, które zwykle splata za pomocą wstążki w warkocz. Jej oczy mają barwę szarego błękitu lecz przy źrenicy kolor przechodzi w brąz. Ma regularne rysy twarzy i pełne usta. Dzięki pływaniu i jeździe konnej zachowuje zgrabną i wysportowaną sylwetkę. Zwykle chodzi w krótkich szortach, zwiewnych bluzkach i sportowych tenisówkach.


Charakter: W sumie nie można powiedzieć jaka ona jest. Ma nieokiełznaną i specyficznę osobowość. Na pierwszy rzut oka można o niej powiedzieć "miła i pełna życia", lecz po dłuższym czasie można na własnej skórze przekonać się jaka jest zmienna. Uwielbia zarówno zdobywanie nowych doświadczeń i wiedzy jak i spanie do późna oraz leniwe popołudnia z książką. Stara się zawsze zachowywać serdecznie nawet wobec, osób za którymi nie przepada. Jest bystra i kreatywna, ale zdarzają się takie dni kiedy jest tępa, naiwna i nawet kilkakrotne tłumaczenie nic nie pomaga. Jest lojalna wobec przyjaciół, ale nie oznacza to, że daje się wykorzystywać. Uwielbia
rywalizować i wygrywać, ciężko za to znosi przegraną w dziedzinach na których jej zależy. Stara się postępować honorowo i uczciwie lecz nie powstrzymuje się jeśli jedynym sposobem na wygraną jest użycie podstępu. Z jednej strony jest bardzo uparta i zawzięta , ale czasem też gotowa jest ustąpić. Jedyne właściwie czego Zoey nienawidzi to przegrana i zdrada jej uczuć i przekonań.
Historia: Zoey urodziła i wychowała się w Polsce, lecz w jej korzeniach można doszukać się również przodków z Francji. Do szkoły poszła o rok wcześniej niż jej rówieśnicy ponieważ zwykle bawiła się ze starszymi dziećmi, a jej matka nie miała serca jej z nimi rozdzielać. 
 Już od wczesnych lat pobierała nauki pływania, jeździectwa, windsurfingu j.angielskiego i j.francuskiego, po kryjomu również wykupiła sobie lekcje strzelectwa (łuk) i szermierki.
Kiedy zaczęła 1 klasę liceum Zoey zgłosiła się do 3 miesięcznego rejsu do Nowego Yorku wraz z nauczycielami z jej szkoły, na statku "STS Fryderyk Chopin". To właśnie tam po raz pierwszy spotkała się i porozmawiała ze swoim prawdziwym ojcem, Posejdonem. Ten powiedział jej kim jest i, że powinna udać się do obozu herosów.

 Umiejętności:
 mistrzowsko pływa + potrafi oddychać pod wodą
 sprawuje kontrolę nad wodą
 woda leczy jej rany
 jeździ konno + doskonale się z końmi dogaduje (dosłownie!!!)
 potrafi bardzo dobrze strzelać z łuku
 wyśmienicie walczy mieczem jednoręcznym

 Uwielbia:
 czytać książki fantasy,
 kawę karmelową (koniecznie z bitą śmietaną, polewą toffi i cynamonem)
 rozwiązywać krzyżówki i sudoku oraz grać w mahjonga
 oglądać anime
 grać w gry PC (typu Far Cry, Lara Croft, Wiedźmin)
 pierogi ruskie i kluski z boczkiemBrak komentarzy:

Prześlij komentarz