.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

wtorek, 18 listopada 2014

Zadania na grupowego

- Ekhem... - Dyrektor obozu wyszedł na środek amfiteatru, starając się uciszyć zebranych herosów.
- ZAMKNĄĆ SIĘ, BO POZAMIENIAM WAS W DELFINY! - ryknął w końcu. "O bogowie, czemu ja się muszę z nimi męczyć... Gdzie ten cholerny konik?!" Z chęcią wróciłby teraz do Wielkiego Domu i grał dalej w karty popijając dietetyczną colę.
- Grupowi domków... - zaczął. - Jak zawsze będą oni przedstawicielami danego domku podczas wszystkich narad, nie chciało by mi się użerać z wami wszystkimi, pomimo że jestem bogiem szaleństwa... Będą przywódcami podczas wszystkich zajęć, przydzielać wam zadania, żebyście się zbytnio nie nudzili i tym podobne... Nie ukrywam, będą odwalać większość mojej brudnej roboty... Chociaż znając życie jak wróci Chejron coś w tym pozmienia, przecież nie możecie się zbytnio napracować... - wywrócił oczami, gryząc się w język, żeby nie powiedzieć na centaura "konik".
- No ale przejdźmy już do rzeczy i miejmy to już za sobą, bo i mnie i wam nie chce się tu siedzieć. Zadania do wykonania, żeby dostać tą zaszczytną posadę grupowego... Ah tak, prawie bym zapomniał. Większość chętnych już się zgłosiła, ale gdyby jeszcze ktoś chciał to bardzo proszę... Zawsze można przyjść i to zgłosić. Jeśli jesteś z któregoś z tych domków, co do tej pory zgłoszeni, to dostaniesz takie samo zadanie, a jeśli z innego, to coś Ci jeszcze wymyśle... Również zawsze można się wycofać. Czemu nie. Mi to bez różnicy. No więc tak. - skierował wzrok w dół  i zaczął czytać z przygotowanej kartki:  

- Domek nr. 1 - Tatusia Zeusa... Zgłoszeni: Deran i Lena.
W Obozie organizowany jest konkurs piękności. Jak można się domyśleć, wywołało to spore zamieszanie wśród herosek, szczególnie córek Afrodyty, ale nie tylko. Jednakże potrzebna jest nagroda. Oprócz wieńca laurowego przydałoby się złote jabłko, takie samo, jakim Parys rozstrzygnął spór pomiędzy trzema boginiami. Drzewo z tymi jabłkami znajduje się w Ogrodzie Hesperyd, u stóp góry Tamalpais w San Francisco. Pamiętaj, że do tego ogrodu można wejść tylko podczas zachodu słońca, a drzewa pilnuje smok Ladon.  

- Domek nr. 2 - Hera. Zgłoszona: Erin
Podczas mojej i Chejrona nieobecności  urządziłaś imprezę Eh... Nie można was zostawić choć na chwilę samych. - wtrącił, ale po chwili kontynuuował czytanie. - Bawił się cały obóz, a moim dzieciom udało się zakraść do spiżarni. Jednak wiadomo, że herosi i alkohol to niezbyt dobre połączenie. Część obozu jest w ruinie, wszędzie są porozrzucane puste butelki i śmieci. Jednak ktoś to musi posprzątać, a jako, że ty byłaś organizatorem jest to twoje zadanie. Zdąż przed powrotem Chejrona!

- Domek nr. 3 - Posejdon. Zgłoszony: Arten
Z ostatniej misji nie wrócił żaden z półbogów. Zaginęli oni w pobliżu Nashville, które podobno stało się siedzibą ducha Diomedesa. Sprawdź czy te pogłoski są słuszne i postaraj się oswoić i przyprowadzić do Obozu jego konie. 

- Domek nr. 4 - Afrodyta. Zgłoszona: Lauren. (czas do 01.02.2015)
Dotarły do nas wieści o zabiciu przez kłusowników jednej z łani kerynejskich. Z czego co nam wiadomo, łania miała młode, które teraz zostały bez matki. Musisz odnaleźć małą łanię zanim zabiją ją kłusownicy lub umrze bez opieki matki. Pamiętaj, że należy do zagrożonego gatunku! 

- Domek nr. 7 - Apollo. Zgłoszona: Alla
Jeden z piekielnych ogarów uciekł z Hadesu. Ostatnio widziano go w okolicy, kilka kilometrów na zachód od Obozu. Znajdź go i odprowadź do podziemia, a jeśli uda Ci się go oswoić możesz przyprowadzić go do Obozu, jako nagrodę od Hadesa za pomoc. Piekielny ogar mógłby być świetnym strażnikiem granic. Decyzja należy do Ciebie. Najważniejsze, by działać szybko, bo już zaczął się oddalać.

- Domek nr. 9 - Hefajstos. Zgłoszony: Will. (?)
Z kuźni Hefajstosa uciekł najnowszy projekt – mechaniczny byk kreteński. Bóg zwrócił się o pomoc do Obozu. Pomóż ojcu i schwytaj maszynę zanim narobi jeszcze większych szkód. Zdążył już stratować gospodarstwa śmiertelników i wywołać kilka pożarów – uwaga: zieje ogniem! 

- Domek nr. 13 - Hades. Zgłoszeni: Aiden i Mallory.
Ostatnio w wiadomościach huczy od złych wieści. Na bagnach niedaleko – według naszych źródeł – pojawiła się hydra. Zadaniem Twoim jest odnalezienie jej i zabicie, zanim wyrządzi wielkie szkody lub, co gorsza, zabije jakiegoś śmiertelnika.

- Domek nr. 14 - Nemezis. Zgłoszona: Johnatan. ( czas do 1 lutego 2015 )
Na pewno znasz treść pierwszego zadania Heraklesa, który musiał zabić lwa nemejskiego. Twoje zadanie to odnalezienie jego skóry, która jest bardzo cenną bronią, a raczej tarczą (w końcu nie może przebić jej żadne ostrze). Plotki głoszą, że ostatnio widziano ją w krypcie w małej miejscowości w pobliżu. Musisz sprawdzić czy te plotki są prawdziwe, a jeśli tak, znajdź skórę, zanim wpadnie w niepowołane ręce. 

- Domek nr. 17 - Nike. Zgłoszony: Sebastian.
 
Jeden z naszych satyrów i jego podopieczny – młody, dopiero co odnaleziony półbóg – podczas podróży do obozu wpadli na wielkiego dzika erymantejskiego. Udało im się uciec, ale zwierzę podąża ich tropem. Odnajdź ich zanim zrobi to dzik i pomóż im bezpiecznie dotrzeć do obozu. 

- Domek nr. 18 - Hebe. Zgłoszona: Leslie

Podczas drobnej misji, na którą wyruszyłaś razem ze swoim chłopakiem, spotkaliście się z Amazonkami. Ich przywódczyni zakochała się w synu Hypnosa i uznała go za idealnego do podtrzymania swojego rodu, więc go porwała. Nie pozwól, żeby odebrała Ci ukochanego i przy okazji postaraj się zdobyć jej pas, który nadaje właścicielowi nadludzką siłę.

- Domek nr. 20 - Hekate. Zgłoszona: Spark.
( czas do 1 lutego 2015 )
Do Obozu przybywa coraz więcej herosów i zaczęło brakować pegazów. Odnajdź stado pegazów strzeżone przez młodszego brata Geriona. Jest to potwór o oczach dookoła głowy i posługuje się śmiercionośną dębową maczugą. W walce wręcz nie ma z nim praktycznie szans. To zadanie wymaga sprytu i inteligencji.

- Domek nr. 23 - Selene. Zgłoszona: Elza.
( czas do 1 lutego 2015 )
Od jakiegoś czasu na przybrzeżne miasteczka w okolicy, z bagien nalatuje stado przedziwnych ptaków, niszcząc i zabijając wszystko na swojej drodze. Istnieją podejrzenia, że są to mityczne ptaki stymfalijskie. Wytrop je i przegoń zanim wyrządzą zbyt wiele szkód. 

- No to teraz już wiecie co robić, jakby ktoś jakimś cudem zapomniał jakie jest jego zadanie, będą wisiały przyczepione na tablicy ogłoszeń. Życzę wszystkim powodzenia. Nie pozabijajcie się, bla bla bla bla bla. - machnął ręką i zszedł z podwyższenia. Podał kartkę jakiemuś herosowi, żeby przywiesił ją na tablicy ogłoszeń. Od razu poszedł w stronę Wielkiego Domu. Usiadł wygodnie w swoim fotelu na tarasie, oparł nogi o balustradę i zaczął popijać przez słomkę swoją ulubioną dietetyczną colę. 


~•~
W końcu napisane zadania na grupowego! Przepraszam, że trwało to tak długo.
Zadaniem jest napisanie opowiadania na przydzielony temat. Głównym bohaterem ma być twoja postać, ale za zgodą autora możesz wprowadzić też inne postacie. Opowiadanie nie musi być bardzo długie, ale nie przesadzajmy. Ważne też, żeby miało jakikolwiek sens i było w miarę realne. 
Pamiętajmy, że nasze postacie nie są niezwyciężone. 
W sytuacji kiedy zgłosiło się kilka osób z jednego domku, pojawi się na stronie ankieta, w której każdy z obozowiczów będzie mógł zagłosować, kto według niego napisał lepsze opowiadanie. Wyniki tego głosowania będą wzięte pod uwagę, jednak grupowego ostatecznie wybiorą adminki. Będziemy się kierowały głównie jakością opowiadania, jego odniesieniem do tematu, więc opłaca się napisać w miarę dobre opowiadanie.
Osoby, które się jeszcze nie zgłosiły, również zachęcam do wzięcia udziału. Nie będzie to żadne "odbieranie stanowiska", ponieważ ono jeszcze do nikogo nie należy. Każdy ma do tego równe prawo.
W razie problemów czy pytań piszcie na GG ( Nicole: 856450, Brae: 19359603) lub jeśli ktoś nie może to w komentarzach.

Pozdrawiamy,
Administratorki,
Nicole & Brae.

3 komentarze:

 1. Pov Dionizosa jest epicki *.* Zadania naprawdę ciekawie wymyślone, szczególnie piekielne ogary i pegazy *patatajam na tenczowym pegazie nucąc "don't worry, be happy"* ;)

  A piszę z pytaniem. Mianowicie, opo mamy dodać w komentarzach czy jako osobny post?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jako osobny post, będzie łatwiej komentować, a jeśli ktoś się naprawdę rozpisze, to ciężko będzie to przeczytać czy jakoś ogarnąć. Dlatego w osobnych postach C;

   Usuń
  2. Właśnie tak myślałam, ale wolałam się upewnić ;)

   Usuń