.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

niedziela, 7 grudnia 2014

"Po co się kłócić, jak można się bić"

Cahan "cath" Connolly|
17 lat|
15 marca|
Irlandia|
Ukochana córka Aresa|

Cahan nie lubi swojego imienia więc przedstawia się jako Cath. Cath urodziła się w bogatej rodzinie chociaż miała wszystko czuła potrzebę walki. W szkole nie była popularna, zazwyczaj wdawała się w bójki, mówiła każdemu "No ale głos w mojej głowie mi tak powiedział..." Nikt nie wierzył. Dziewczyna chodziła na różne sztuki walki czy to wręcz czy walka mieczem. Cath nigdy nie ćwiczyła. Była zawsze najsilniejsza. Potrafiła wykorzystywać różne rzeczy wkoło niej by zmylić przeciwnika. Bardzo szybko przyswaja się do otoczenia. Nie wie  dlaczego ale w obozie większość półbogów się jej boi.
"-Przecież to jeszcze dziecko,a ty chcesz ją wysłać do tego obozu! Jest jej tu dobrze poczekajmy jak będzie miała 15-Mówiła stanowczo matka, nie chciała się rozstawać z jedyną córką.Nie przeszkadzały jej żadne wybryki może, kiedy prawie Cath udusiła swojego kuzyna
-Nie chce by jej potencjał się marnował najdroższa-powiedział męski twardy głos, Bóg Ares był w kuchni"
Cath jest szaloną, stukniętą wariatkę z którą nikt się publicznie nie chce pokazywać. Nigdy nie wiadomo co zrobi. Jest uparta i zawzięta, jak coś postanowi dotrzyma słowa. Nawet jakby miała przepłacić to własnym życiem. Kocha czuć adrenalinę w swoim organizmie. Lubi poznawać innych ale ma wstręt do pustych idiotów  oraz tępych popularnych lalek... Czasami się spóźnia ale jak trzeba jest punktualna do minuty.Bardzo szybko się złości nie widać tego ale wtedy ma ochotę kogoś zabić, lub przebić włócznią, mieczem. Jest przyjacielska ale bywa chamska, wpada na głupie żarty, które zazwyczaj robi innym. Nienawidzi nietolerancji. Cahan jest leniwa, lubi słuchać chociaż gadać też. 

Cath ma brązowe włosy sięgające za ramiona. Jej oczy sa kolory czarnego, podczas walki albo wyzwań zmieniają kolor na bursztynowe.  Dziewczyna jest wysportowana, chociaż nic nie robi ani nie ćwiczy .Matka natura dobrze ją obdarzyła kobiecymi kształtami. Ma kilka tatuaży, które są jej pamiątkami. Cath uwielbia czarny kolor oraz czerwony. Jej szafa posiada tylko te kolory.Dziewczyna ubiera zawsze swoje ukochane glany oraz koszulki z rockowymi zespołami. Cath jest Punkiem więc może przywalić każdemu czy to dziewczyna czy chłopak! No oprócz osobą starszym no szacunek.Cath uwielbia gry wideo, u siebie w pokoju ma mnóstwo sprzętów elektronicznych.  Najbardziej lubi strzelanki oraz gry strategiczne.
Umiejętności
 • Dysleksja: Jej mózg  jest przystosowany do starożytnej greki, nie do nowoczesnych języków.
 • Umiejętności walki:  Potrafi dobrze walczyć.
 • Umiejętności fizyczne: Jest bardzo silna i szybka
 • Broń: Jest ekspertem w używaniu każdego rodzaju broni.
 • Nekromancja: Potrafi wezwać żołnierzy poległych w jakiejkolwiek wojnie
 • ADHD:Jak większość półbogów, posiada wrodzone odruchy bitewne i zmysły, których używa do analizy stylu walki swojego przeciwnika
 • Potrafi wywołać ogień

Ciekawostki:

 • Uwielbia swojego ojca Aresa i nie wie co moją do niego rodzeństwo
 • Mieszka w Domku 5
 • Była parę razy zakochana
 • Gra na perkusji i śpiewa
 • Kocha czekoladę

_____________
kp może ulegać zmianie
jestem chętna na wątki!:D

6 komentarzy:

 1. Może wątek z braciszkiem ?
  /Alec

  OdpowiedzUsuń
 2. (Może wątek z Bashem albo Bellamym albo obydwoma? :3)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wracał właśnie z intensywnego codziennego treningu. Czasem lubił się przemęczać,oczyszczało go to z negatywnych emocji. Na krótką chwilę zagapił się w niebo,kiedy nagle ktoś na niego wpadł. Spojrzał w dół i ujrzał szeroki uśmiech swojej siostry.-Cath,siostrzyczko-uśmiechnął się lekko-Bardzo dobrze,a jak miewa się twój cukierkowy świat?-rzucił jej ironiczne spojrzenie.
  /Alec

  OdpowiedzUsuń
 4. [ Cześć, wielu owocnych wątków jak i weny. Może jakiś wątek z Jo ? ]

  Jo

  OdpowiedzUsuń
 5. -Ja?-zaśmiał się z sarkazmem-No co ty! Jestem zdrów jak ryba !-rozłożył ręce.-gdzie pędzę? No ,najprawdopodobniej pd prysznic ,wracam z treningu,więc przydałoby się...odświeżyć przed kolacją...-zerknął na nią zielonymi oczami.-A ty co? Masz dzień lenia?
  /Alec
  /Alec

  OdpowiedzUsuń