.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

wtorek, 27 stycznia 2015

Co nieco.

1. Sprawa pierwsza przypominam o Liście Obecności dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli się pod nią odpisać. Czas do 1 lutego 2015!
2. Coś cisza ostatnio panuje na naszym kochanym Obozie... Żadnego wchodzenia na czat, żadnych jakichś wątków dłuższych pod Kartami Postaci ( tak, wiem, że ja sama nie jestem idealna, bo parę osób czeka na moje odpiski). Oczywiście nie mam wam tego za złe, bądź co bądź, domyślam się, że większość z was ma szkołę, naukę etc i każdy czeka z niecierpliwością na ferie (ja też zaliczam się do takich osób i już od tego piątku zacznę bardziej zajmować się blogiem). 
3. 25 stycznia była rocznica naszego bloga! To prawie niczym święto narodowe i w ogóle... Myślę, że przydałby się coś zorganizować z tej okazji. Może nawet jakiś zwyczajny wątek w jakąś większą liczbę osób? Osobiście proponuję zrobić konferencję na gg, bo wiem, że większość osób głównie tam siedzi *nikt nie wchodzi na czat, smuteczek*. Co wy na to?
4. Ta szata, którą mamy na blogu jest kijowa, nieprawdaż? c': W najbliższym czasie postaram się załatwić jakoś może szablon z szablonowni (nie obrażę się jeśli ktoś mi z tym pomoże).
5. Zadania na grupowych.
• Deran - Lena nie napisała opowiadania, więc automatycznie ty otrzymujesz stanowisko grupowego domku Zeusa. Gratulacje!
• Erin - cisza, cisza, cisza. Brak opowiadania, brak stanowiska.
• Lauren - z powodu późniejszego otrzymania zadania masz czas do 1 lutego 2015.
• Will - wiem, że padł ci komputer i nie miałaś jak opublikować. Jeśli uda ci się odzyskać/będziesz chciała napisać od początku opowiadanie, to również możesz dodać je do 1 lutego 2015.
• Aiden - Mallory nie napisała opowiadania, więc Ai zostaje grupowym domku Hadesa. Gratulacje!
• Johnatan - ta sama sytuacja co u Lauren.
• Leslie - masz dobić się do komputera brata i opublikować w końcu to opowiadanie, bo dłużej niż do 1 lutego 2015 czekać na nie nie będę
• Spark/Elza -  z powodu usprawiedliwionej nieobecności i nie posiadania dostępu do komputera masz czas do opublikowania opowiadania do 1 lutego 2015.


Mam nadzieję, że ktoś przeczyta tą notkę.
Miło by było również zobaczyć pod nią jakieś komentarze z waszymi opiniami na temat danych punktów.

Brae.

2 komentarze:

 1. ( Aww Will bardzo dziękuje za drugą szansę,ale nie wiem jak to będzie z tym laptopem....bo na razie cisza.
  Jestem jak najbardziej za większym wątkiem,szczególnie na GG...
  No niestety antyk pochłania bardzo dużo czasu...XD)
  /Will,Alec

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie konfa na gg to dobry pomysł ^^

  |Spark/Elza/Thomas

  OdpowiedzUsuń