.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

poniedziałek, 5 stycznia 2015

,,... tam, gdzie miłość, tam podąża śmierć"

RAGNA SOLVEIG NORLING
17 lat | 31. października | pół Szwedka
córka Tanatosa

CHARAKTER
Jest sobie taka piosenka disco polo, leci mniej więcej tak: 'mówisz tak, potem nie, w końcu weź zdecyduj się'. I chociaż nie jest to muzyka najwyższych lotów, akurat ten jeden cytat z hitu wiejskich imprez świetnie opisuje część jej charakteru, bo Ragna to taka typowa baba, która nie wie, czego chce, ale jeśli jej tego nie dasz, to będzie foch (z przytupem i melodyjką, hej!). Zmieniając decyzje, zmienia też często miejsce, w którym się znajduje, lata z kwiatka na kwiatek, niemalże nucąc 'motylem jestem'. I faktycznie coś z motyla ma, bo motyle kojarzą się przede wszystkim z radością, prawda? Motyle w brzuchu czujemy, kiedy się zakochujemy. Nasza Ragna jest istotką, która notorycznie się zakochuje - i nie ma tu dla niej znaczenia, czy jest to chłopak, dziewczyna, zwierzę, rzecz, instrument. Po prostu ma częste fazy na... No, chyba na wszystko. Zazwyczaj szybko jej przechodzą, ale jest takie tam, jedno małe, tyciusieńkie zainteresowanko, które jej nie przeszło dotąd i raczej nie przejdzie - interesuje się wnętrzem, działaniem organizmów.. (czyżby chciała oskubać  skowronka?) Można ją też nazwać szaloną, prawie że szaloną rudą, w końcu ma czerwone włosy, nie? Ma ogromne poczucie humoru , chociaż nie zawsze znane przez nią i opowiadane dowcipy nadają się do powtórzenia innym osobom. Na ogół jest miła dla ludzi, uśmiecha się, stara się nawet czasem pomóc, ale generalnie odznacza się dobrze skrywanym mamtowdupizmem odmianą totalną. 

WYGLĄD

Generalnie to jest ze swojego wyglądu zadowolona, co chyba nie pasuje do żadnej baby, nie? Bo przecież baba to taki stwór, który jak ma włosy proste, to chce mieć kręcone, jak ma kręcone, to chce proste, jak ma długie to zetnie i płacze, że chce mieć długie. Jest średniego wzrostu, mierzy 172cm i waży całe 52kg, co daje jej wygląd zaczynający przypominać anorektyczkę. Lubi nosić koszulki Nero, bo jej się po prostu podobają. Kiedy nie grzebie w szafie Cesarza (bo tak jej się zdarza go nazwać), najczęściej naciąga na siebie luźne koszulki białe, czarne lub we wszelkich odcieniach szarości, a im więcej pasków, kropek, gwiazdek i innych pierdółek tym lepiej. Za żadne skarby nie założy spódniczki czy sukienki. Trzyma się kurczowo mega obcisłych spodni, ale właśnie spodni, nigdy leginsów - twierdzi, że nie da facetom tej satysfakcji i nie pokaże przez cienki materiał tyłka. Często, bardzo często zakrywa swoje niebieskie oczy wielkimi, ciemnymi okularami (ma chyba z dwadzieścia różnych par, żeby nigdy nie nosić przez dwa dni pod rząd tej samej pary), a czasem, jak jej coś odwali, nabiera ludzi udając heterochromię (czyli, po polsku: zakłada jedną soczewkę w innym kolorze, zazwyczaj czarnym).

RELACJA Z NERO
Każdy chciałby mieć przyjaciela, którego mógłby niemalże bratem nazwać. Niektórzy mają to szczęście i Ragna należy właśnie do tych osób. Z tym, że kiedy była mała, często w końcu nie wiedziała, czy Nero jest tylko przyjacielem, czy serio jej bratem; oba czubki naturalnie są czarnowłose i niebieskookie, więc nietrudno było się pomylić. Dorastając u boku Cesarza, słyszała takie teksty jak:
,,Jesteś piękna jak róża, co z kibla się wynurza" - kiedy zafarbowała włosy na czerwono;
,,Jesteś rozgarnięta jak kupa liści"- kiedy po kilku godzinach tłumaczenia pewnej oczywistej kwestii w końcu zrozumiała, co Nero chciał jej wyjaśnić;
,,Jesteś pociągająca jak spłuczka w klozecie" - kiedy Nero zobaczył ją wystrojoną przed szkolną dyskoteką;
,,Jesteś uuurocza po prostu uuurocza...jak klapa od srocza" - kiedy przechodziła okres, w którym to ubierała się bardzo dziewczęco i tak samo zachowywała;
,,Jak na ciebie patrzę, to chce mi się wysłać sms o treści 'pomagam' '' - w zasadzie za każdym razem, kiedy się widzieli, takie tam powitanie.
Sprawa ma się jasno: są najlepszymi przyjaciółmi i czas spędzają głównie ze sobą od niemalże zawsze. Razem się wydurniają, razem wpadają w kłopoty. 

HISTORIA
Urodziła się w Szwecji, ale zbyt długo to tam nie pomieszkała. Wyprowadziła się razem z mamą, kiedy miała około dwóch lat i wtedy też poznała Nero: syna kobiety, z którą jej matka założyła firmę. W wielu krajach przyszło jej mieszkać, na szczęście zawsze z chłopcem, z którym się zaprzyjaźniła bardzo szybko. Ostatecznie wylądowali w Norwegii. W związku z tym wszystkim często zmieniała szkoły i nie można powiedzieć, żeby była dobrą uczennicą, na szczęście zawsze udawało jej się przejść do następnej klasy. Aż do połowy roku szkolnego, w którym skończyła siedemnaście lat. Zarówno jej matka, jak i matka Nero postanowiły o czymś poinformować swoje pociechy i właśnie wtedy Ragna i Nesenth dowiedzieli się, kogo mają za ojców. Samo to było szokiem. A kiedy dowiedzieli się, że ich ojcowie są bliźniakami... No cóż...

CIEKAWOSTKI

~ Nero ma na nią baaardzo ciekawy wpływ. Dzięki niemu Ragna ma nieco zawyżone zdanie o samej sobie (nadałaby się do śpiewania pewnego pięknego kanonu, 'leck mich im Arsch' Mozarta; zaciekawionym polecam przetłumaczenie sobie pełnego tytułu na język polski).
~ Ma fioła na punkcie fretek, po prostu za bardzo je kocha.
~ Jest bardzo mocno związana ze swoją mamą.
~ Interesuje się nekromancją, ale się do tego nie przyznaje.
~ Chciałaby mieć tatuaż, ale się boi.
~ Jest okropnym leniem, nigdy nie chce jej się ruszać.


Na zdjęciach: Vera Ponomareva z tumblr.
Gra pod KP ma mało sensu,bo zapominam, 
jeśli ktoś jest zainteresowany grą odezwać się, 
to gg jakoś podam. :P


1 komentarz: