.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

wtorek, 4 lutego 2014

Informacja.A więc…
…Do regulaminu zapisów zostanie wprowadzona nowa zasada z powodów znanych już niektórym osobom.
Jeśli znajdzie się osoba, która będzie chciała dołączyć do bloga będzie musiała przejść jakby mini „rozmowę kwalifikacyjną”. Zależy nam na tym, żeby na blogu pisało nam się dobrze i bez większych kłótni.
Rozmowa ta będzie podzielona na dwa etapy, mianowicie:
Etap I.
Będzie on polegał na tym, że ja (Brae) będę przeprowadzać z osobą chętną do dołączenia krótką rozmowę na temat postaci, którą będzie chciała grać. Osoba pytana będzie miała 5 minut na to żeby opisać swoją postać (sensownie i zgodnie z językiem polskim oczywiście).
Etap II.
On będzie polegał na napisaniu urywku wątku, podam osobie z którą będę rozmawiać czas i miejsce akcji w której ma się znajdować jej postać. Czas na to przeznaczony wynosi także 5 minut.
Dodatkowo... osoby, które już należą do bloga też powinny przejść test w tym stylu (żeby było chociaż trochę sprawiedliwie). Postaram się przeprowadzić na razie taką rozmowę z osobami z którymi mam większy kontakt. 
Najlepiej jakby osoby z którymi nie mam kontaktu zgłosiły się do mnie same, jeśli tego nie zrobią to będę je szukać i sama prześladować na gmailu lub gg (jeśli podały). 
 
Adda Payne
Aiden Oscuro
Alexis Roberts
Anastasia Benoit
Annabeth Chase
Anne Marie Tyler
Caroline Winninfred
Darren Bryce
Dionizos
Geranon Fosforos
Grover Underwood
James Rutherford
Lena Astroks
Likiona
Luretia Violin
Percy Jackson
Thalia Grace
William Ignis
Z.


|| Brae ||

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz