.

.
Zanim ostatecznie zdecydujesz się dołączyć do gry na naszym blogu, przejrzyj wszystkie zakładki, ponieważ to właśnie one pomogą Ci dopasować się do realiów fabuły. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia przecież z jego przestrzegania. Kiedy już uznasz, że wiesz wystarczająco, by móc stworzyć własną postać - zostaw komentarz w odpowiednim miejscu, abyśmy mogli przesłać Ci zaproszenie. Miłej zabawy!
pogoda
Lato się kończy, a niebo coraz częściej przyozdabiają srebrzyste chmury. Na szczęście temperatura nie spada zbyt szybko, więc obozowicze co jakiś czas mogą jeszcze leniwie wygrzewać się w słońcu. Przez najbliższy tydzień możemy spodziewać się od 20"C do minimum 17"C.
aktualności
- Za nową szatę serdecznie dziękujemy Kaylo ♥
- Gra toczy się w komentarzach oraz na GG.
- Górna granica wieku Obozowiczów wynosi 23 lata, później heros opuszcza Obóz, bądź zostaje w nim żeby 'pracować'.
ogłoszenia
- Powoli blog budzi się do życia.
- Szukamy nowych rekrutów.
-Wszystkie zakładki na stronie zostały edytowane.
- Na blogu pojawił się Shoutbox.
- Zachęcamy do gry w komentarzach!

niedziela, 23 listopada 2014

Jestem ciemnością


Jestem Syriusz Buenarroti, mam 19 lat, jestem synem Tanatosa.
Nie pamiętam mojej przeszłości, może to i lepiej.
Obudziłem się w jakimś mieszkaniu, obok mnie leżał liścik „Witaj na nowej drodze życia synu” 
Nie widziałem kim jestem, w głowie miałem tylko moje imię.
W kieszeni miałem pieniądze, na palcu miałem pierścień ze znakiem kosy. Mogę opowiadać w nie skończoność co się działo dalej, ale nie chcesz tego słuchać. Przez 2 lata włóczyłem się po świecie w poszukiwaniu przeszłości. Tak trafiłem do obozu, gdzie jestem odludkiem._____________
W skrócie
Imię: Syriusz
Nazwisko: Buenarrot
Wiek: 19 lat
Płeć: Mężczyzna
Boski rodzic: Tanatos
Umiejętności: Wyczuwanie śmierci, wzywanie umarłych
Charakter: Nie ufa nikomu, odludek
Wygląd: Wysoki, czarne włosy, 
niebieskie oczy.
Broń: Kosa
_______
KP będzie zmieniane
Wizerunek: Joshua Anthony Brand
Chętna na wszelkie wątki i powiązania 
Kontakt: ten sam co u Leny

2 komentarze:

  1. [ Witaj w Obozie ! Życzę ci wielu wątków :) Ja niestety nie mam żadnych pomysłów na to by jakoś zacząć grę. Ale jeśli ty masz jakiś pomysł pisz ;p ]

    Jo

    OdpowiedzUsuń
  2. Dowiedziala sie z obozowych plotek, ze podobno będzie miala wspollokatora. Wcale a wcale jej sie to nie podobalo. Nie miala innego rodzeństwa, więc jakim prawem Chejron postanowił jej kogos dac zeby zaburzal jej przestrzeń prywatną. Wparowala do swojego domku, od razu w jej oczy rzucilo sie dodatkowe lozko postawione pod ścianą, które psulo cały wystrój wnętrza o który tak bardzo sie starala. Wziela głęboki wdech czujac jak powoli orniam ja złość. Niebieskimi spojdzeniem odnalazla swojego wspollokatora. - Czesc. - Mruknela cicho w odpowiedzi i skrzyzowala ramiona na piersiach. - Jakim prawem masz ze mna mieszkasz? - Zapytala prosto z mostu mruzac przy tym nieznacznie oczy.

    | Brae.

    OdpowiedzUsuń